Program Stażowy w Polskich Elektrowniach Jądrowych

Rozwijaj się w świecie atomowych możliwości!

W trakcie programu stażowego w PEJ skupiamy się na wsparciu rozwoju zawodowego studentów i przygotowaniu ich do pracy w sektorze energetyki jądrowej. Jeśli poszukujesz możliwości przełożenia wiedzy akademickiej na praktykę pod okiem ekspertów, zdobądź doświadczenie w unikalnym na skalę kraju projekcie i weź udział w pilotażowym płatnym programie stażowym realizowanym przez PEJ!

Kogo szukamy

Program stażowy kierowany jest do studentów dwóch ostatnich lat studiów magisterskich lub inżynierskich (stacjonarnych i niestacjonarnych) wybranych kierunków studiów zgodnych z zakresami zadań w ofertach stażowych.

Jeżeli:

 • Posiadasz status studenta uczelni partnerskich (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Gdański Uniwersytet Medyczny, Politechnika Gdańska, Politechnika Łódzka, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Warszawski)
 • Nie ukończyłaś/eś 26 roku życia
 • Znasz język angielski na poziomie min. B2
 • Legitymujesz się średnią z ocen z ostatniego ukończonego semestru studiów na poziomie nie niższym niż 4,0

Aplikuj do nas!

Od zgłoszenia aplikacji do rozpoczęcia stażu w PEJ

Proces kwalifikacji

 1. Zgłoszenia na staż możesz dokonać aplikując w formularzu rekrutacyjnym na jeden z interesujących Cię obszarów wymienionych niżej
 2. Czas na wysyłanie zgłoszeń trwa od 2 do 30 kwietnia 2024 roku
 3. Ogłoszenie listy studentów zakwalifikowanych do rekrutacji na staż odbywa się po zamknięciu procedury kwalifikacyjnej nie później niż 31 maja 2024
 4. Po zakończeniu procesu rekrutacyjnego, staże rozpoczynają się od 1 lipca 2024 i trwają od 3 do 6 miesięcy
 5. Stażysta otrzyma wynagrodzenie według zasad określonych w Umowie Stażowej
 6. W ramach Stażu realizowane są zadania w języku polskim i angielskim

Wymagane dokumenty

Twoje zgłoszenie powinno zawierać:

 • CV
 • Skan zaświadczenia z uczelni o posiadanym statusie studenta oraz średniej z ocen z ostatniego ukończonego semestru studiów na poziomie nie niższym niż 4,0 [Dokument do pobrania znajduje się na dole strony]

Oferty stażowe

W maju 2024 roku, zakończyliśmy pierwszy pilotażowy nabór stażowy dla studentów uczelni partnerskich. Cenimy Twoje zainteresowanie i chęć dołączenia do naszego zespołu. Chociaż obecnie nie prowadzimy rekrutacji, zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i mediów społecznościowych. Gdy tylko pojawią się nowe oferty stażowe, będziemy o tym informować.

Pamiętaj, że nasz program stażowy to doskonała okazja do zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego. Czekamy na Twoją aplikację, gdy tylko ruszy kolejny proces rekrutacyjny.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony w celu uzyskania najnowszych informacji.